#czwartkowegrupyzabawowe

wielozmysłowe

wielozmysłowe

#czwartkowegrupyzabawowe

co drugi czwartek

40 zł jednorazowo | 140 zł 4 wejścia

Zapraszamy w co drugi czwartek na nasze spontaniczne, wielozmysłowe, twórcze, wspierające i zbliżające grupy zabawowe 

to cykliczne spotkania dla opiekunów z dziećmi prowadzone przez Agatę Heymann.

Czy Twoje dziecko też ma górę zabawek, a mimo to, najchętniej bawi się w kuchennej szafce?
Czy największą radość sprawia mu znaleziony patyk i piórko?
Czy zastanawiasz się jak Twoje dziecko odnajdzie się w grupie?

Jak dostrzec niezwykłość świata w zwykłych rzeczach?
Jak wspierać rozwój wszystkich zmysłów i świetnie się bawić?
Jak zatrzymać się "tu i teraz" i wspólnie uczyć się i rozwijać?


Zapraszamy na cykl spotkań dla małych dzieci i ich opiekunów. Wspólnie pobawimy się, pośpiewamy, potańczymy, poturlamy, poleżymy, pobrudzimy, powąchamy (i jeszcze wiele, wiele innych po...).
Będzie czas na poznanie nowego miejsca, powitanie, na wspólne bajek opowiadanie, na twórczą pracę rąk i nie tylko, na przekąskę i pożegnanie. Wszystko to w rytmie dzieci i z czynnym udziałem dorosłych. Każde spotkanie związane będzie z innym tematem, a z nim z kolei nowe aktywności, rekwizyty i bodźce.

Razem stworzymy wiele okazji do nauki i zabawy, bo dla Twojego dziecka to przecież to samo.

Program
Każde spotkanie zaczniemy od zdjęcia butów i zostawienia wszystkich ważnych spraw za drzwiami (dorośli). Podczas 20-30 minut swobodnej zabawy oswoimy się z nowym otoczeniem i nowymi twarzami. Podotykamy i przetestujemy wszystko co znajdziemy na naszej drodze. Usiądziemy w kręgu i przywitamy się piosenką. Poskaczemy, potańczymy i powygłupiamy się przez chwilę, by już za moment zobaczyć i doświadczyć czegoś nowego, a może dobrze znanego. Poznamy temat zajęć i wspólnie się pobawimy. Po zabawie nadchodzi czas na małą przekąskę. Zajęcia kończy pożegnanie w kręgu.

Dla kogo
Cykl warsztatów przygotowany z myślą o najmłodszych dzieciach i ich opiekunach.
Podzielony na dwie grupy wiekowe od 6 do 17 miesięcy oraz od 18 miesięcy do 3 lat.


Prowadząca
Agata Heymann - lubi dzieci (wszystkie!) i z radością uczy się od nich. Dostrzega niezwykłość zwykłych rzeczy, które wykorzystuje do wspólnych zabaw. Kreatywna, zaangażowana, spontaniczna, przed każdym "musisz" stawia sobie samej znak zapytania.
Pedagog, nałogowa organizatorka i uczestniczka warsztatów wszelakich, cyklicznie prowadzi warsztaty "Mali odkrywcy - poranne zabawy" w Concordia Design, współpracuje z wieloma żłobkami, przedszkolami i szkołami, organizuje urodziny i imprezy dla dzieci w każdym wieku, prowadzi i koordynuje warsztaty kulinarne dla Pyszot, animator w projektach: "Mankalowisko 2015" (spotkania z grami logiczno-matematycznymi) i „5 zmysłów.DYSTANS" (cykl artystyczno-edukacyjnych wydarzeń dedykowanych osobom niepełnosprawnym) oraz realizowanego w Domach Dziecka cyklu warsztatów: "Bajka na dzień dobry i na dobranoc". Pomysłodawczyni i organizatorka bezpłatnych warsztatów dla kobiet JA PIERWSZA! 
Prywatnie: mama najfajniejszego dziecka na świecie, zachłyśnięta miastem miłośniczka natury i działkowania, konkursoholiczka.